Realizujeme

Elektrické vytápění

Divize elektrického vytápění zajišťuje kompletní služby v oblasti realizace elektrického vytápění. Dle vhodnosti realizujeme různé typy elektrického vytápění, přičemž mezi hlavní patří elektrické podlahové vytápění, elektrické stropní vytápění a elektrické vytápění pomocí elektrických konvektorů (infrapanely, sálavé panely, přímotopy).

Můžete se spolehnout, že před začátkem realizace budeme vždy hodnotit nejvhodnější variantu vytápění pro váš objekt. V mnoha případech se typy vytápění kombinují, aby se dosáhlo úsporného provozu při zachování co nejnižší počáteční investice a maximální efektivity celého řešení.

  • Zdarma připravíme návrh vhodného řešení pro váš projekt.
  • U vybraných řešení poskytujeme doživotní záruku.
  • Mezi naše hlavní partnery patří FENIX group a společnost BMR.
  • Naše systémy jsou inteligentní a můžete je tak ovládat online.
Poptávka

Typy vytápění

Pro efektivní, úsporný a dlouhodobý provoz je nutné vybrat správný typ nebo správnou kombinaci typů vytápění. Pokud si nevíte rady, napište nám nebo zavolejte a my vám zdarma připravíme návrh řešení.

Podlahové vytápění

Elektrické podlahové vytápění je vhodné téměř do všech nových nebo starších zateplených staveb. Sníží vám poplatky za el. energie a lze ovládat online.

Stropní vytápění

Systém vhodný do prostor s nedostatkem místa nebo do designových interiérů. Dá se zabudovat za sádrokartony a zajistí rovnoměrné vytápění místnosti.

Konvektory

Vynikají rychlou a snadnou instalací. Dokážou velmi rychle vyhřát vytápěné prostory. Konvektory dodáváme v mnoha barvách a designových řešeních.

Vybrané realizace

Prohlédněte si některé z našich realizací. Pokud budete mít k jakékoliv realizaci dotaz, kontaktujte nás. Moc rádi vám k ní povíme více informací.